Gündem yaratan skeçleri ve fenomen karakterleriyle ekranda kahkahanın tek adresi olmaya devam eden, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Açelya Topaloğlu, Alper Kul, Aylin Kontente Kul, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Giray Altınok, Gürhan Altundaşar, Hasibe Özlem Eren, İrem Kahyaoğlu, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Ömür Arpacı, Özgün Aydın, Özgün Bayraktar, Toygan Avanoğlu, Uğur Bilgin, Ünal Yeter izleyicilerin karşısına çıkacak.


‘Güldür Güldür Show’un 340’ıncı bölümündeki skeçler ise şu şekilde: 


Zengin Misafir

Hayati maaşıyla geçim sıkıntısı çektiği için maaşına zam istemeyi düşünür. Hayati'nin patronu Mesut'un oğlu Paşa, Hayati’lere gelir. Babası bir milyon dolar vermediği için evi terk etmiştir ve parası yoktur. Hayati’nin kalan parası Paşa’nın eve verdiği siparişlerle biter. Sonunda Hayati dayanamaz ve patronu Mesut'u getirir. Mesut oğluna bir milyon dolar verir fakat Paşa parayı sobaya atar.

Karışanlar

Sağlıklı beslenen ve sosyal kişilerden oluşan bir arkadaş grubunda herkes Mesut'a tavsiyeler verir. Mesut dayanamaz ve hamburger söyler ve herkes Mesut ile tartışır. Fakat sonra fazla abarttıklarını düşünmeye başlarlar. 

Heyecanlı Aile

Mesut ve eşi Nazlı kızları Jale’yi istemeye gelecekleri için hazırlık yaparlar. Damat adayı Hüseyin ve ailesi heyecanla gelir. Konuşurken, otururken, kahve isterken bile aşırı heyecanlanırlar ve yanlış sözler söyleyip, saçma hareketler yaparlar.

Arkadaşları Satışa Çıkarmak
Paşa mezata benzer bir şekilde arkadaşlarını satışa çıkarır. Paşa bazı arkadaşlarını satabilir bazıları elinde kalır. Feridun en son tekrar gelir ve Paşa'ya teklif sunar fakat Paşa kendisi için yapılan teklifi kabul etmez.

Berk Karan - Stand Up


7 Bela Hüseyin - 4
7 Bela Hüseyin, emlakçı Fikri ve yancı Mustafa bir eve gelir. Nazlı ve Yeter evden sesler geliyor diye onları çağırmıştır. Hüseyin mahalleden kişilerin dadandığını düşünüp ‘merak etmeyin benim gölgemi gören semti terkeder’ der.  İçeriden gelen sesler ve ışıkların kesilmesinin ardından kızlar evden çıkmak üzereyken Çiçek içine şeytan girmiş şekilde gelir.

Rolünü Aşırı Ciddi Alan Figüran
Kısıtlı bütçeyle çekilen bir film setinde İsmail figüran olarak görev alır. İsmail karakterin kostümüne ekleme yapar, tek repliğini farklı şekillerde söyler, anlam yüklemeye çalışır.


‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.