Xiaomi'nin sevilen modeli Mi Note 10 ailesi için MIUI 13 güncellemesi Türkiye, Avrupa ve Global ROM olarak yayınlandı. Birçok özelliği bir araya getiren MIUI 13 arayüzü, kullanıcıların ilgisini çeken özelliklerle geliyor. Bu özelliklerle (Sorunları saymazsak) dolu arayüz birçok cihazın kullanımına sunulmaya devam ediyor.

Xiaomi Türkiye ROM'lu Mi Note 10 Lite kullanıcıları için yeni MIUI 13 güncellemesini yayınlandı. Yayımlanan bu güncelleme sistem kararlılığını arttırırken, Xiaomi Temmuz 2022 Güvenlik Yamasını da getiriyor. Yeni Mi Note 10 Lite MIUI 13 güncellemesinin yapı numarası V13.0.2.0 SFNTRXM'dir. Dilerseniz güncellemenin değişiklik günlüğünü detaylı olarak inceleyelim.

MIUI 13 güncellemesi gelen ROM'ların ekran görüntüsü (Sırasıyla Türkiye, Global ve Avrupa)

Yeni Mi Note 10 Lite MIUI 13 Güncellemesi Türkiye değişiklik günlüğü

Türkiye için yayınlanan yeni Mi Note 10 Lite MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

Sistem

Mi Note 10 Lite MIUI 13 Güncellemesi Global değişiklik günlüğü

Global için yayınlanan Mi Note 10 Lite MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü Xiaomi tarafından aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

Sistem

Mi Note 10 Lite MIUI 13 Güncellemesi Avrupa değişiklik günlüğü

Mustafa Varank: Büyük Türkiye'yi birlikte inşa edeceğiz Mustafa Varank: Büyük Türkiye'yi birlikte inşa edeceğiz

Avrupa için yayınlanan Mi Note 10 Lite MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğü, Xiaomi tarafından aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

Sistem

Daha fazla özellik ve iyileştirme

Türkiye için yayınlanan yeni Mi Note 10 Lite MIUI 13 güncellemesinin boyutu 736MB'dır. Bu güncelleme şu anda Mi Pilotlar için yayınlanmıştır. Güncellemede herhangi bir hata bulunmazsa, tüm kullanıcılar tarafından yakında erişilebilir olacaktır.