Yalı Çapkını sezon finali sonrası sır gibi bir sahne ortaya çıkmış ve ekran başındaki herkesi hayretler içerisinde o anları izlemişti.

Star TV ekranlarında milyonları ekran başına kilitlemeyi başaran Yalı Çapkını dizisinde büyük bir şok yaşanıyor.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ ve Beril Pozam gibi isimleri bir araya getiren Yalı Çapkını dizisinde olay karar.

Yönetmenliğini Burcu Alptekin ve Alptekin Bozkurt'un üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger, Leyla Uslu Oter, Ekin Akçay ve Çağrı Çam'ın kaleme aldığı Yalı Çapkını dizisinde başrol değişikliği.

Yalı Çapkını son bölümde, Pelin'in hastalık konusunu bildiğini söylemesi Seyran'ı şaşkınlığa uğratırken, bu gelişme ikili arasındaki bir yardımlaşmaya ön ayak olur.

Sevdiklerini koruyabilmek için daha güçlü olmaya karar veren Ferit, girdiği bu zorlu yolda en büyük destekçisi Kont Ziya'dan tavsiyeler alır.

Ferit, Kont Ziya tarafından bambaşka birine dönüştürülürken, onun hal ve tavırlarındaki bu değişim Seyran'ın hiç hoşuna gitmez ve çareyi Halis Ağa'ya haber vermekte bulur. Ancak bu hamle, Kont Ziya ve Halis Ağa'yı karşı karşıya getirir.

Şükran Ovalı Yargı'dan sonra hangi dizi ile ekrana dönüyor? Şükran Ovalı Yargı'dan sonra hangi dizi ile ekrana dönüyor?

Yalı Çapkını Detay 7

Artık bu kötü gidişata dur deme vaktinin geldiğini anlayan Halis Ağa, Korhan Ailesi’nin üzenleri cezalandırmak için kimsenin tahmin edemeyeceği kadar büyük bir planı devreye sokar.

Halis Ağa'nın sona sakladığı asıl sürpriz herkesi şok içinde bırakırken, Seyran ölüm ve yaşam arasındaki ince çizginin üzerindedir.

Ferit’in kollarında akıbeti merak edilen Seyran karakterinin yani Afra Saraçoğlu’nun yeni sezonda olmayacağı iddiası şok etkisi yarattı.

Hatta daha da önemlisi yeni sezonda sürpriz bir kadın oyuncunun Yalı Çapkını dizisi kadrosuna dahil olacağı ileri sürüldü.

Yani Yalı Çapkını dizisinde yeni sezonda adeta yer yerinden oynayacak gibi duruyor.

Editör: Emel Kılıç