Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam ve İrem Altuğ gibi isimlerin bir arada olduğu Yalı Çapkını yeni bölüm çok konuşulacak.

Bu sözler ortalığı karıştıracak! Avrupa Yakası dizisi için en net açıklama geldi Bu sözler ortalığı karıştıracak! Avrupa Yakası dizisi için en net açıklama geldi

Son haftalarda çarpıcı sahneler ve ayrılıklarla büyük sarsıntılar yaşayan Yalı Çapkını dizisinde senaryo resmen tersine döndü.

Yalı Çapkını son bölüm yine milyonları ekran başına kilitlerken ekran başındakiler o detayla birlikte büyük bir şok daha yaşadı.

Cuma akşamlarına damga vurmaya devam eden Yalı Çapkını dizisinde Suna karakterine tepkilerin ardı arkası kesilmek bilmiyor.

Yalı Çapkını Kazım Ağa

“Suna kardeşinin kocasına göz koymuş” yorumları yapılırken Yalı Çapkını dizisinde bir sürpriz daha yaşandı.

Yalı Çapkını dizisinde uzun bir süredir hapiste olan ve geçtiğimiz günlerde kadrodan ayrılacağı iddia edilen Orhan karakteri resmen geri döndü.

Emre Altuğ tarafından canlandırılan Orhan karakterinin Yalı Çapkını dizisine geri dönüşü büyük sevinç yaratırken tüm dengeler değişecek.

Yalı Çapkını dizisinde herkes Seyran ve Ferit arasında nelerin olacağını merak ederken sevilen dizide şoke eden bir ayrılık bekleniyor.

Özellikle tepki çeken sahneler ve gerilim dolu anların bol olduğu Yalı Çapkını dizisinde hangi ismin ayrılacağı merak ediliyor.

Yalı Çapkını dizisinde şoke eden gerçek ortaya çıktığında sizlerle paylaşmış olacağız.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını 63. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak