Yalı Çapkını yeni bölüm Star TV ekranlarında milyonları ekran başına kilitlerken iddialı dizide deprem etkisi yaratan bir gelişme yaşandı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ ve Beril Pozam gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren Yalı Çapkını dizisinde şok üstüne şok yaşanıyor.

Kardeşlerim dizisi bakın neden final yapmış! O detay şaşkına çevirdi Kardeşlerim dizisi bakın neden final yapmış! O detay şaşkına çevirdi

Son bölümlerde olay ayrılık haberlerinin gelmeye devam ettiği Yalı Çapkını dizisinde seyirciyi çılgına çeviren bir olay daha yaşandı.

Bu sezon sonunda devam edip etmeyeceği merak edilen Yalı Çapkını dizisinde Afra Saraçoğlu krizi yaşanıyor.

Yalı Çapkını dizisinde seyran karakterine hayat veren güzel oyuncu Afra Saraçoğlu’nun kadrodan çıkacağı konuşuluyor.

Seyran ve Ferit aşkının tamamen sona ereceği konuşulurken Afra Saraçoğlu Yalı Çapkını dizisi yeni sezonda devam etse de kadroda yer almayacak.

Yalı Çapkını Afra Saraçoğlu Detay 1

Güzel oyuncunun hangi bölümde kadrodan çıkacağı büyük merak edilirken Yalı Çapkını dizisi hayranları ise duruma oldukça tepkili.

Bu iddialar sonrası gözler Yalı Çapkını dizisinin yapımcılarına çevrilirken şu ana kadar henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Ayrıca Afra Saraçoğlu’nun yeni sezonda başka projeler üzerinde çalıştığı ve anlaşmanın yakın olduğu da gelen bilgiler arasında.

Art arda gelen bu haberlerin ardından Yalı Çapkını dizisi hayranları endişeli durum için geri sayıma geçmiş durumda.

Yalı Çapkını 71. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da Star TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Medya Tilkisi