Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz ve Uğur Polat gibi başarılı isimleri bir araya getiren Yargı dizisinde kadroda büyük değişikliğe gidilecek gibi duruyor.

Yeni sezonda Yargı dizisi oyuncu kadrosunda büyük revizyona gidilirken son haftalarda ise yeni isimlerin dahil olmasıyla birlikte heyecan giderek artmaya başladı.

Yargı yeni bölüm yine geceye damga vururken peş peşe gelen hamlelerle birlikte tansiyon her hafta giderek artmaya devam ediyor.

Özellikle son haftalarda yapımcılardan gelen yeni hamlelerle birlikte Yargı dizisindeki heyecan daha da artmaya başladı.

Teşkilat dizisinde o oyuncu da kadrodan çıktı! İki haftalık ara bunun içinmiydi Teşkilat dizisinde o oyuncu da kadrodan çıktı! İki haftalık ara bunun içinmiydi

Yargı dizisine damga vuran sahneler ortaya çıkmaya devam ederken seyirciyi büyük bir ayrılık depremi bekliyor.

Kulislerde yer alan çarpıcı iddianın detaylarına göre Yargı dizisinde Yekta karakteri ile efsane hale gelen usta oyuncu Uğur Polat kadroya veda edecek.

Yargı Uğur Polat

Söz konusu ismin Yargı dizisine veda iddiası deprem etkisi yaratırken dizinin sıkı takipçilerinden büyük tepki çekti.

Şimdi herkes Yargı dizisinde nelerin olacağını merak ederken seyirciyi önümüzdeki haftalarda daha kötü sürprizler bekliyor gibi duruyor.

Ayrılık iddiaları ile çalkalanan Yargı dizisinden yeni açıklamalar geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yargı 87. Bölüm Pazar akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Işıl Parıltı