Merakla beklenen yeni bölümden yayınlanan tanıtımda Ceylin’e gizemli bir zarf gelirken Ilgaz’ın bir arabanın bagajında kaçırıldığı anlar ise bölüme dair heyecanı yükseltiyor.

Ay Yapım imzalı ‘Yargı’nın pazar günü Kanal D’de ekrana gelecek 90. bölümünden yeni tanıtım paylaşıldı. Ceylin’e gelen isimsiz zarftan neyin çıkacağı merakla beklenirken Ilgaz’ı bir arabanın bagajında gördüğümüz anlar heyecan yükselten tanıtıma damga vuruyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan, Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Muttalip Müjdeci, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli, Onur Tekin, Çağrı Atakan ve Dilara Çakır gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Aldatmak dizisi resmen ATV ekranlarına veda etti! Seyirci o anları izlemek istemedi Aldatmak dizisi resmen ATV ekranlarına veda etti! Seyirci o anları izlemek istemedi

‘Yargı’ yeni bölümüyle 21 Nisan Pazar akşamı Kanal D ekranlarında.

Editör: Emel Kılıç