Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı, kadrosunda Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı 88'inci bölümüyle ekrana geldi.

Kara Ağaç Destanı dizisinde Merdo’nun idam cezası alması kafaları karıştırdı! Kara Ağaç Destanı dizisinde Merdo’nun idam cezası alması kafaları karıştırdı!

EREN İPUÇLARINI BİRLEŞTİRDİ

Eren Başkomiser, kızına işkence edenlerin peşine düştü. Bulduğu görüntüleri büyük bir öfkeyle izleyen Eren, videodakileri tek tek fotoğrafladı.

Yargı (2)

TACİZCİLERİ KORKU SARDI

Tuğçe’nin yaşadığını öğrenen tacizciler kendi aralarında tartıştı. Tuğçe’nin apartmanda kurtardığı Arzu televizyonda haberi görünce saldırganları şikayet etmek için ablasını aradı. Ablası da polise gitmemesi için Arzu’yu uyardı.

Olayın gerçekleştiği binada yaşayan Irmak, emniyete gelirken giriş kattaki dairenin kapısının kapalı olduğunu söyledi. Ilgaz, kapıyı kıranın Eren olduğunu düşündü.

Emniyete giden Eren, saldırganlar hakkında bilgi toplamak için sisteme giriş yapmaya çalıştı. Kubilay amir ise Eren’e uzaklaştırıldığını söyleyip, silah ve kimliğini teslim etmesini istedi.

Efe Savcı, Eren’in yanına gelip ‘ne lazım’ diye sordu. Eren’i gizli gizli takip edip her şeyin farkında olan Efe ona yardım etmek istediğini söyledi. Eren de teklifi kabul etti.

Efe’ye bulduklarını anlatan Eren, saldırganların yüzlerini göremediğini söyledi ama vücutlarındaki dövme ve izlerin fotoğraflarını gösterdi.

Yargı (1)

SALDIRGANLAR ORTAYA ÇIKTI

Saldırganları arayan Eren ipuçlarını takip edip meyhaneye gitti. Görüntüleri izleyen Eren, saldırganlardan ikisinin yüzünü gördü. Rıvan ve Ferdi isimlerine ulaşan Eren, Efe’yi bilgilendirdi.

Yekta, Ilgaz’ın yanına gidip, olay günü yaşananlara tanık olan birinden bahsetti. Apartmanda o gün bir kadının çığlık attığını söyledi. Ekip toplantı yapıp, ellerindekileri değerlendirdi.

Kızının yanına giden Eren ondan gelecek iyi bir haber bekledi. Hastaneye gelen Ilgaz, arkadaşına destek oldu.

ÇINAR ÇILGINA DÖNDÜ

Cezaevinde Tuğçe’nin yaralandığını öğrenen Çınar, büyük üzüntü yaşadı. Arkadaşından telefon bulmasını isteyen Çınar, Parla’yı arayıp Tuğçe’ye ne olduğunu sordu. ‘Kötü Çınar, çok kötü. Saldırıya uğradı’

TUĞÇE KENDİNE GELDİ

Doktor Tuğçe’nin kendine geldiğini ailesine söyledi. Eren kızını görmek istedi. Baba-kızın kavuşmasında duygusal anlar yaşandı. Odaya giren Ilgaz, Tuğçe’ye ‘bana söylemek istediğin bir şey var mı’ diye sordu. Tuğçe de ‘hiçbir şey hatırlamıyorum’ cevabını verip kötüleşti.

Saldırganlardan biri olan doktor son gelişmeleri arkadaşlarına anlattı.

Yargı Uğur Polat

EREN SALDIRGANI YAKALADI

Eren, saldırganlardan birine ulaşıp çalıştığı dükkana gitti. Yaptığı planı uygulayan Eren, saldırganı tuzağa çekti. Aracıyla Ferdi’yi takip eden Eren, diğer tacizcilere ulaşmaya çalıştı.

TUĞÇE DOKTORU HATIRLADI

Tuğçe’ye saldıran doktor, odasına girip ‘Bir şey hatırlamıyor musunuz, çok yazık. Şimdi bunu yapanlar cezasız mı kalacak. Çok yazık. Gerçekten çok üzücü!’ dedi. Doktorun söylediklerini duyan Tuğçe tepki verdi. Doktor, arkadaşlarına mesaj gönderdi: ‘Hatırlıyor kız, sesimden tanıdı’

İKİ SALDIRGAN BİR ARAYA GELDİ

Saldırgan diğer arkadaşını arayıp, arabasına aldı. Panikleyen saldırganlar, kaçmak için plan yaptı. İki daha sonra kavgaya tutuştu. Saldırganlardan biri diğerini vurdu. Panikleyen saldırganı bayıltan Eren sürükleyerek olay yerinden götürdü.

Saldırganı ayıltan Eren, ‘Canını yaktığınız kız çocuğu var ya onun babasıyım.’ dedi. Tacizciyi konuşturan Eren diğer iki kişinin de adını öğrendi. Daha sonra silah sesi duyuldu.

Editör: Medya Tilkisi