İdo Tatlıses, 2021 yılında Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuş; çiftin ikiz bebekleri İbrahim Ayel ile Sinan Emir 22 Ocak'ta dünyaya geldi.

Ido Tatlıses Yasemin Şefkatli

Dede İbrahim Tatlıses, 25 Ocak'ta ikizlerden birinin kalbinde sorun olduğunu söyledi ve takipçilerinden dua istedi:

"Minik Tatlıses'imize herkesten dua istiyorum. İkizlerden birinin kalbinde sorun var. Dualarınızla inşallah minin Tatlıses'in işi kolaylaşır. Allah'ım bizlere çok görmesin. Amin. Dua eden herkesten Allah razı olsun."

İbrahim Tatlıses, bir süre sonra takipçilerine teşekkür ederek, torununun ameliyat olduğunu söyledi:

"Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ameliyatı çok güzel geçti. Dualarınız için çok çok teşekkürler sağolun varolun"

Yasemin Şefkatli, minik oğlunun yaşadıklarını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

"Yarın Ayel'in kontrolü var biraz size de bahsedeyim. Aslında biz 21. haftadan beri Ayel'in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı. Bazen haftada 2, çok fazla doktorumuz Ayeli'in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon ol bacağını biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca da çok fazla dua aldık. O kadar güzel mesajlar geldi ki bana güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü her şey çok güzel olacak. Bu fotoğraf yoğun bakım ekibinin, aile gibi olduğumuz ve bizden desteğini çekmeyen çok güzel insanlarla bir anı."

Survivor'da Aleyna'dan kimse bunu beklemiyordu! Yunus Emre’yi yazarak şoke etti Survivor'da Aleyna'dan kimse bunu beklemiyordu! Yunus Emre’yi yazarak şoke etti

YENİDEN AMELİYAT OLACAK

Yasemin Şefkatli, ikizlerini rutin kontrol için doktora götürdü. Şefkatli, minik oğlunun ikinci kez ameliyat olacağını açıkladı.

"Merakınızı seveyim. Bugün her şey yolunda geçti doktorumuz iyiye gidiyor dedi ama bir operasyonumuz daha var demişti. O da nisan ayında olacak gibi ama Ayeliko iyi."

Editör: Medya Tilkisi