Avatar 2 için geri sayım devam ediyor. Film 16 Aralık'ta vizyona giriyor. 16 Aralık’ta vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda ilkinde olduğu gibi Oscar ödüllü James Cameron oturuyor.

Fazıl Say'dan Şahmaran yorumu! "On Üzerinden Bir" Fazıl Say'dan Şahmaran yorumu! "On Üzerinden Bir"

3 Oscar ödülüne sahip ‘Avatar’ın 10 yıl sonrasında geçen ve yeni fragmanı yayınlanan Avatar: Suyun Yolu, Sully Ailesi’nin (Jake, Neytiri ve çocukları) hikayesini, karşılaştıkları sorunları, birbirlerini korumak uğruna yapabileceklerini ve hayatta kalma savaşlarını anlatıyor.

Avatar - Suyun Yolu (2)

Cameron, tam 12 yılın ardından yeni Avatar filmi ile izleyicileri aksiyon dolu ve heyecan verici bir macera için Pandora’nın büyülü evrenine götürecek. Bu yolculukta hikayenin kahramanları olarak Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang ve Kate Winslet gibi yıldız isimler yer alıyor. James Cameron, Rick Jaffa, Amanda Silver, Josh Friedman ve Shane Salerno’nun senaryosunu kaleme aldığı ‘Avatar: Suyun Yolu’nun yapımcılığını Jon Landau üstlenirken,David Valdes ve Richard Baneham de executive yapımcıları arasında bulunuyor.

16 Aralık’ta sinemalarda vizyona girecek olan film, 3D olarak izlenebilecek.

avatar2