Ünlü oyuncu ölü bulundu.

Beaujolais'te bir evde bulunan cesedin 2 ayı aşkın süredir kayıp olan ünlü oyuncu Marwan Berreni'ye ait olduğu ortaya çıktı.

Fransa'da ekrana gelen "Plus belle la vie" dizisiyle dünya çapında ünlenen oyuncunun ölüm haberi sevenlerini üzdü.

Olayla ilgili açıklama yapan Villefranche-sur-aone savcısı Laetita Francart, "Yapılan DNA analizleri cesedin Marwan Berreni'ye ait olduğunu gösteriyor" dedi.

İddiaya göre; ağustos ayının başlarında Macon'da bir gece kulübünün yakınlarında 37 yaşındaki bir kadına araç çarptı. Kadının vücudunda çok sayıda kırık bulunurken, çarpan araç kaçtı.

Kısa bir süre geçmesinin ardından kadına çarpıp kaçan o aracın sürücüsünün Marwan Berreni olduğu iddia edildi. Berreni de ortadan kaybolunca iddialar güçlenirken, kazadan 2 gün sonra kaza mahallinden 15 kilometre uzakta bir otomobil bulundu.

Bulunan otomobilin de Berreni'ye ait olduğu belirlendi.

Bıçaklı saldırı sonrası Dublin karıştı! Bıçaklı saldırı sonrası Dublin karıştı!

2 aydır kayıp olan ünlü oyuncudan acı haber geldi: Marwan Berreni ölü bulundu

Berreni cephesinden o günden sonra haber alınamazken, 12 Ekim'de bir evde asılı halde bir adamın cesedinin bulunduğu haberi Fransız basınında şok etkisi yarattı.

Adamın kimliğinin tespit edilmesi için yapılan otopsi sonucu bu kişinin kayıp oyuncu Marwan Berreni olduğu öğrenildi.

VİCDAN AZABI MI?O

layla ilgili soruşturmanın sürdüğü sırada Fransız basınından alınan bilgilere göre; Marwan Berreni, kadını ezip kaçtığı için çektiği vicdan azabı nedeniyle hayatına son verdi.