Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Polat, Uğur Aslan, Arda Anarat, Alican Yücesoy ve Defne Kayalar gibi başarılı isimlerin bir arada olduğu Yargı dizisi için geri sayıma geçildi. Büyük final öncesi Yargı hayranlarını mutlu edecek bir gelişme var.

Yargı Kaan Urgancıoğlu Detay 1

Yargı final bölümü herkes tarafından oldukça merak edilirken iki başrol oyuncusundan gelen bir haber herkesi heyecanlandırdı.

Kızıl Goncalar dizisinde izleyici yıkan haber! Cüneyd artık olmayacak mı? Kızıl Goncalar dizisinde izleyici yıkan haber! Cüneyd artık olmayacak mı?

İlk bölümden bu yana ilgiyle takip edilen diziler arasına adını yazdırmayı başaran Yargı dizisi oyuncularının yeniden bir arada olacağı iddia edildi.

Yargı Deniz

Yargı dizisinde Ceylin ve Ilgaz karakterlerini canlandıran güzel oyuncu Pınar Deniz ve yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu’nun yeni bir dizi için bir araya geleceği konuşuluyor.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun nasıl bir diziyle seyircinin karşısına olacağı sır gibi saklanırken projenin bu defa dijital bir platformda yayınlanacağı öne sürüldü.

Editör: Medya Tilkisi