Dr Astrolog Şenay Devi 2 Ocakta gerçekleşecek Yılın ilk yeni ayı için Ünal Avcı yönetmenliğinde İyi ve Kötüyü seçmek irademizde vurgusunu yaptığı astro klibini yayınladı. Türk ve Türk islam kültürü araştırmacısı olan Devi kliplerinde kullandığı semboller ile dikkat çekmeye astroloji severleri bilgilendirmeye devam ediyor. Gerçekleşecek Yeni Ay ile  İçimizdeki iyi ve kötü birbiriyle çatışır ve biz bu çatışmada hangisini seçersek onu yaşarız. İyi olmak da kötü olmak da elimizde irademizdedir. Bir varmış Bir yokmuş diye başlayan bir masal hayat,
Yazgıda olan ve senin seçtiklerinle zenginleşen ya da çirkinleşen,
Kalbinle mi? Sevginle mi? Kininle mi? Öfkenle mi?
Yaşamayı seçtiğinle ilişkili her şey...
Yermek mi? Emek vermek mi?
Sevmek mi? Nefret etmek mi?
Küçük hesaplarla büyük oyunlar oynamak mı?
Yoksa yenilmeyi bilerek ayaklarını yere sağlam basmayı öğrenmek mi?
Tercihin?
Dünyaya güzellik katmak mı? Yoksa bencilce başkasında olanı da almak mı?
Ne diyor Hz. Mevlana HAMDIM PİŞTİM YANDIM!
Düşe kalka öğretirken hayat bize derslerini fark ettiğimiz kadar güzel fark ettiğimiz kadar iyi şükrettiğimiz kadar insanız aslında.
Farkına varamadığımızda kayıp giden yılların yaşadıklarımızı yaşattıklarımızı hesaba oturduğumuzda pişmanlıklar yalnızlıklar isyanlar.
Önemli olan bu masalı özümüze sadık kalarak güzelleştirmeye çalışmak. Sen ışıksan karanlığı aydınlat ama uzak dur seni yüreğini karartandan ışığını gölgeleyenden.
Bırakmayı da bil şükretmeyi de bildiğin gibi.
Yüce planının tek sahibi ilahi mahkemesinde verir en güzel kararı.
Sen unutursun ben unuturum ama O unutmaz!
Kalbine yönel kalbinle hisset kalbinle yaşa ve yaşat hayatı anlamlı ve özel olsun günlerin sevdiklerinle yüreğinin büyüklüğü kadar. 
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ