Dünkü Türkiye – Çekya maçının etkisindeyim hala. İnanılır gibi değil ama Avrupa'nın en iyi 16 takımı arasına girdik.

Ha iyi oynadık mı? Hayır. Eğri oturup, doğru konuşalım. Kötü oynuyoruz. Bir takım olmayı başaramıyoruz. Milli takımda oynayan ve milyon milyon dolarlar alan ve başka başka takımlardan olan oyuncular bir şekilde beraber oynamayı başaramıyor.

Oysa o an trikolarında Galatasaray yada Fenerbahçe, Beşiktaş yazmıyor. Ayyıldız arması direkt kalbinin üstünde, 85 Milyon insan için oynuyorsun. Bu ülkenin bu sevince ve kendine bir bütün olarak hissetmesine çok ihtiyacı var.

Dünyanın her yerinde ki Türkler o anda bir beden, bir kalp olmuş. Ama az önce bir maçtan ki bir görüntü gördüm. Cenk Tosun gol atmış, birkaç takım arkadaşı sarılmış ve maç da en iyi performansı gösteren Barış Alper gidip Cenk e sarılmıyor. İrfancan itiyor ve öyle Cenk in yanına gidiyor.

Sevgili Milli takım oyuncuları!!! Sizler oynadığımız takımlardan para alıyorsunuz. Bugün bu takımdan para alır onlar için oynarsınız, yarın başka takımdan alır onun için oynarsınız..Ama milli takımdan para bile almıyorsunuz. Orada damarlarında akan kan için borcunu oynuyorsun.

Bırakın şu egoları…Ego sadece bir dalgadır ama sen okyanusun kendisi ol. Hep beraber mucizeler yaratın zira bu ülkenin buna çok ihtiyacı var.