Doğa olayları depremler ve sudan gelecek zararlar dünyanın kuzey ve güney ülkelerinde ve Asya, Orta Asya’ da sarsıcı etkiler ile gerçekleşebilir.

Hayatımızda ki artı ve eksileri dün ile bugün arasındaki köprüyü kurma döngüsündeyiz. Kendimizden kaçmak başkalarını suçlama devri 14 Ekim 2023 tutulması ile bitiyor. Öfke kin kıskançlık duyguları ile yakıp yıkanlar zarar verenler bu enerjiler altında yaptıklarının karşılığını alacakları enerjiler ile karşı karşıyalar. Petrol Para özellikle Dijital paralar sıvılar ve gazlar ile ilgili kesinti ve kısıtlamalar liderler ve siyasi parti yöneticileri ile ilgili pek çok sıkıntı beklenmedik istifa haberleri ve değişim tutulma enerjisi ile tetikleniyor.  Özellik ile doğa olayları depremler ve sudan gelecek zararlar dünyanın kuzey ve güney ülkelerinde ve Asya, Orta Asya’ da sarsıcı etkiler ile gerçekleşebilir.

Tutulma döngüsünde;

Dedikodulardan, bilmediğimiz alanlara yatırım yapmaktan, hırsla hareket edip güvenlik açıkları oluşturmaktan, sevdiğimiz kişilere sert çıkışlar ve tartışmalarda bulunmaktan, işlerimiz ve işleyişimiz ile ilgili keskin radikal kararlar almaktan uzak duralım. Yavaşlayalım hayatımızda bize zarar veren bağımlılık ve alışkanlıklarımızı değiştirmeye olsun gayretlerimiz.

Dünü yaşama şansımız olmadığına göre anıların kıymetini bilip her anımızı şifalandırmak sevgi ile güzelleştirmek amaçlarımızı yapılandırmak olsun niyetlerimiz.