Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Şevket Çoruh, Oya Okar ve Özlem Çınar gibi başarılı isimlerin bir arada olduğu Arka Sokaklar dizisinde kriz yaratan haber çok erken geldi.

Arka Sokaklar yeni bölüm yine büyük sürprizlerle seyircinin karşısına çıkmaya devam ederken büyük şok yaşandı.

Art arda sürpriz dönüşlerin yaşandığı Arka Sokaklar dizisinde Mesut Komiser (Şevket Çoruh) ve Selin Komiser (Oya Okar) resmen kadroya geri döndü.

Arka Sokaklar dizisini oldukça mutlu eden bu geri dönüşler iddialı dizinin reytinglerine de olumlu bir etki etmiş durumda.

Ancak peş peşe sürprizlerin ardından Arka Sokaklar dizisinin hevesini kursağında bırakan sahne ise çok erken gösterildi.

Selin Komiser ve Mesut Komiser’in duygu dolu buluşma sahnesi geceye damga vururken ayrılık detayı ise herkesi yıkıp geçti.

Arka Sokaklar Detay 5

Rol gereği ayrı ayrı kadroya giren Selin Komiser ve Mesut Komiser’in ayrılıklarını öğrenen Arka Sokaklar hayranları adeta isyan etti.

Yeni bölümü seyredenler “Siz bizim aklımızla dalga mı geçiyorsunuz. Selin ile Mesut’u ayırmak nereden çıktı. Bu durumu düzeltin, yoksa izlemeyeceğiz” yorumları yaptılar.

Arka Sokaklar dizisini karıştıran bu ayrılık kararının erken gösterilmesi kafaları karıştırırken önümüzdeki bölümlerde seyirciyi kötü sürprizler bekliyor olabilir.

Hudutsuz Sevda oyuncuları arasında büyük kavga! Seyirci ne olduğuna anlam veremiyor Hudutsuz Sevda oyuncuları arasında büyük kavga! Seyirci ne olduğuna anlam veremiyor

Arka Sokaklar 675. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak