İlk bölümden bu yana fırtınalar estirmeye devam eden Bahar dizisinde şoke eden gelişmeler ve sahneler yaşanmaya başladı.

Dram, entrika ve kaos dolu dizilerin içine güneş gibi doğan Bahar dizisi, alışılagelmişin dışındaki tarzıyla daha ilk bölümünden çok sevilmişti.

Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp, Uygar Özçelik ve Hatice Aslan gibi isimleri bir araya getiren Bahar dizisinde gözden kaçan bir gelişme yaşandı.

Eğlenceli yapısının yanında dramı da muhteşem bir şekilde işleyen Bahar dizisi ikinci haftasında reytinglerde zirveye yerleşmeyi başarmıştı.

Bahar'ın Timur'un ihanetine adım adım yaklaştığı Bahar dizisinde, Evren'in Timur'u çocukluğundan beri tanıdığını öğrenip adeta şok olmuştuk.

Salı günlerini iple çekmemize neden olan Bahar dizisinin 8. bölümünde izleyicinin dikkatinden kaçmayan bir çekim hatası yapıldı.

İşte Bahar dizisinde kimsenin fark etmediği o çekim hatası…

Bahar Dizisi Detay 1

Kızılcık Şerbeti'ndeki gizemli kadın kim olacak? Yoksa diziye o isim mi geliyor! Kızılcık Şerbeti'ndeki gizemli kadın kim olacak? Yoksa diziye o isim mi geliyor!

Bu sahnede Bahar ile Evren’in eğlenceli halleri gözüküyor ve bakıldığında hiçbir sıkını olmadığı açıkça ortada.

Ancak kamera açısı değişip ve genel plana geçildiğinde ortaya çıkan çekim hatası çok net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Camdan yansıyan kısma bakıldığında Bahar ve Evren’in sarıldığı anları görüyoruz.

Yalnız normal çekime bakıldığında ise sarılma sahnesinin olmadığı açık açık ortada.

Editör: Ali Çetin Akbayrak