Gaddar dizisi hayranları için üzücü haber geldi. Dizinin ani final kararı, "Gaddar neden final yapıyor?", "Gaddar dizisi bitiyor mu?" gibi soruları gündeme getirdi.

NOW TV ekranlarında yayınlanan, başrollerini Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak ve Erdal Özyağcılar'ın paylaştığı Gaddar dizisi 20. bölümüyle ekranlara veda veda etti.

Gaddar dizisi, ilk bölümünden itibaren büyük bir merakla takip ediliyordu. Ancak reyting sonuçlarının istenilen seviyede olmaması, dizinin final kararı almasında etkili oldu.

Yalı Çapkını dizisinde duyan inanamıyor! Hepimizi kandırmışlar Yalı Çapkını dizisinde duyan inanamıyor! Hepimizi kandırmışlar

Dizi, Dağhan (Çağatay Ulusoy) karakterinin intikam hikayesini konu alıyordu. Dağhan'ın adalet arayışı, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmıştı.

Gaddar dizisinin final bölümünde ise büyük bir heyecan yaşanacak. Dağhan, Mesut'un kurtulması için elinden geleni yapacak, ancak çaresiz bir bekleyişe sürüklenecek.

Bu durum, Dağhan'ın sabrının son damlası olacak ve savaş daha da şiddetlenecek. Ekber'in adamları Nilüfer'i almak için harekete geçecek ve Müdür ile adamları arasında büyük bir çatışma yaşanacak. Nilüfer ve Leyla'nın güvenliği bir kez daha tehlikeye girecek.

Gaddar Dizisi Detay 9

Enver, yaşananlardan dolayı Dağhan'ı teselli etmeye çalışırken, Şirket'in adamları onlara karşı yeni bir kumpas kuracaklar. Patron ve Müdür arasında gerçekleşecek görüşme, Müdür'ü zor bir tercihle karşı karşıya bırakacak.

Patron, kızını Ekber'den kurtarmak karşılığında Müdür'den Dağhan'ı teslim etmesini isteyecek. Müdür'ün vereceği karar, herkesin hayatını derinden etkileyecek.

Enver ve Dağhan, sevdiklerini korumak için tetikçilerden kaçmaya devam ederken, Yağmur, yaşananlar ve Enver'in yokluğuyla başa çıkmakta zorlanacak ve depresif bir ruh haline bürünecek.

Herkes tedirgin bir bekleyiş içine girecek. Oya, Aydan'ı alıp uzaklara götürmeye karar verecek. Ona göre, Dağhan'dan uzak olmak, Aydan'a iyi gelecektir.

Hızlıca gitmek için Fikriye ile hazırlıklara başlayacaklar. Ancak Aydan kararsızdır, sanki hala bir umut ışığı arıyordur.

Final bölümünde, Dağhan ve Patron karşı karşıya gelecek. Artık sona gelmişlerdir ve ikisi de bu mücadelenin birinin ölümüyle sonuçlanacağının farkındadır.

Gaddar dizisi 20. Bölümü ile final yaparak resmen seyirciye veda etmiş oldu.

Editör: Emel Kılıç