Bahar dizisi yeni bölüm bir haftalık kısa bir aranın ardından yeniden seyircinin karşısına çıkarken olay üstüne olay yaşanıyor.

Reyting rekoru kırarak aylardır en çok izlenen dizi olarak zirvede yer alan Bahar dizisinden gelen haberler can sıkıcı bir hal almaya başladı.

Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan Bahar dizisi için farklı iddialar ortaya atılmış dizinin hayranlarını büyük merak sarmıştı.

İddialara göre geçen hafta yayınlanmayan Bahar dizisi ekibinin çekimlerin devam ettiği hastaneden kovulduğu ileri sürülmüştü.

Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya ve Füsun Demirel gibi başarılı isimlerin bir arada olduğu Bahar dizisi ile ilgili bir olay iddia daha ortaya çıktı.

Bahar Dizisi Detay 5

Bahar dizisi bitti mi? Bahar dizisi ne zaman? Bahar dizisi neden yok? Bahar dizisi final mi yaptı? Soruları herkes tarafından merak ediliyordu.

Kore dizisi Dr Cha'dan uyarlanan Bahar dizisi uyarlama olduğu ve daha uzun süre çekildiği için senaristin yeni bölümü yetiştiremediği de konuşulanlar arasında.

Durum böyle olunca Bahar dizisinin sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edeceği de olay yaratan iddialar arasında yer aldı.

Yalı Çapkını 70. bölümde Ferit kadar seyirci de yıkıldı! Yalı Çapkını 70. bölümde Ferit kadar seyirci de yıkıldı!

Kafa karıştıran iddiaların ardından yapımcılardan ve oyunculardan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Ayrıca Bahar dizisinin ne zaman final yapacağına dair ise henüz kesinleşmiş bir durum söz konusu değil.

Bahar 13. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak