ATV ekranlarında milyonları ekran başına kilitleyen yapımlar arasında yer alan Ben Bu Cihana Sığmazam 68. Bölüm ardından final yaparak ekranlara veda etmişti. İşte herkesi heyecanlandıran haberin perde arkası…
Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi final yaparak ekranlara veda etmiş dizinin sıkı takipçileri ise büyük bir yıkım yaşamıştı.

Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için yeni ve sürpriz bir haber daha ortaya çıktı.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Burak Çelik, Ali Seçkiner Alıcı ve Mustafa Üstündağ gibi isimlerin yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hayranlarını şaşırtan detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Detay 4

Yargı dizisi hayranları geri sayımda! Pınar Deniz’in yeni dizisi belli oldu Yargı dizisi hayranları geri sayımda! Pınar Deniz’in yeni dizisi belli oldu

İşte Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hayranlarını şaşırtan detaylar…

Final yaparak ekranlara veda eden Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi sürpriz bir şekilde seyircinin karşısına çıkacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni sezonda sürpriz isimlerden oluşan bir kadroyla seyircinin karşısına çıkacağı iddia edildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam Manşet 7

Hatırlanacağı gibi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin final bölümü YouTube’dan paylaşılmış ve Her veda yeni bir başlangıç notu düşülmüştü.

Cast çalışmalarının devam ettiği öne sürülen projenin Eylül ayında başlayacağı tahmin edilenler arasında.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrıldıktan sonra yine ATV ekranlarında yayınlanan Alan isimli yarışma programıyla seyircinin karşısında olan Oktay Kaynarca’nın kadroda olmayacağı ileri sürüldü.

Kadroda hangi isimlerin merak konusu haline gelirken Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hayranlarını heyecan sarmış durumda.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yapımcılarından konuya dair bir açıklama geldiğinde ise sizlerle paylaşmış olacağız.

Editör: Medya Tilkisi