Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ATV ekranlarında milyonları ekran başına kilitlerken son gelen haberler dizinin hayranlarını bir hayli kızdıracak gibi duruyor.

Kızıl Goncalar Dizisinin Sezon finalinde Olay Görüntü Kızıl Goncalar Dizisinin Sezon finalinde Olay Görüntü

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Burak Çelik, Ali Seçkiner Alıcı ve Mustafa Üstündağ gibi başarılı isimlerin bir arada olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde karar verildi.

Uzun bir süredir Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi final mi yapacak yoksa sezon finali mi sorusu yanıtını arıyordu.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde son haftalarda art arda yaşanan ayrılıklar dizideki sorulara yanıt vermiş niteliğinde duruyor.

Son haftalarda önemli oyuncuların Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine veda etmesi final iddialarını da oldukça güçlendirmiş durumda.

Ben Bu Cihana Sığmazam Detay 4

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hayranları yeni bölümü izlerken sosyal medyada yaşananlar nedeniyle kanal değiştirdiklerini dile getirirken krize neden olay bir iddia daha ortaya çıktı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Cezayir Türk karakteri ile seyircinin karşısına çıkan usta oyuncu Oktay Kaynarca’nın da kadroya veda edeceği öne sürülürken artık herkes final bekliyor.

Yani aksi bir durum yaşanmaza Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hayranlarını olay yaratacak büyük bir final bekliyor gibi duruyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hayranları bu durum karşısında yapımcılara büyük tepki gösterirken henüz resmi bir açıklama gelmiş ve tanıtım yayınlanmış değil.

Ben Bu Cihana Sığmazam 68. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak