Yalı Çapkını yeni bölüm Star TV ekranlarına damga vururken büyük sarsıntılar yaşanmaya başladı.

Adım adım sezon finaline doğru giden Yalı Çapkını dizisinde işler iyice karışmaya başlarken ayrılık haberleri de art arda gelmeye başladı.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ ve Beril Pozam gibi başarılı isimleri bir araya getiren Yalı Çapkını dizisinde yer yerinden oynarken ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor.

Sezon finali için geri sayıma geçen Yalı Çapkını dizisinde Orhan karakterine hayat veren Emre Altuğ rekortmen diziye veda eden isim olmuştu.

Yalı Çapkını dizisinde Orhan’ın kadrodan çıkmasının ardından aile arasında büyük kavga yaşanmaya başladı.

Bu kavga Yalı Çapkını dizisine damga vururken güzel oyuncu Beril Pozam’ın da sezon finalinde kadroya veda edeceği konuşuluyor.

Yalı Çapkını Detay 5

Art arda gelen kötü haberlerin ardından en büyük yıkım ise başrol oyuncuları kısmında yaşanacak gibi duruyor.

Kulislerde yer alan olay iddianın detaylarına göre Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan Demir’in sezon finalinde kadrodan çıkacağı tahmin ediliyor.

Yeni projeler için veda kararı aldığı iddia edilen Mert Ramazan Demir’in yerini doldurmak için yapımcıların şimdiden harekete geçtiği öne sürüldü.

Yeni sezon şimdiden merak edilirken iddiaların ardından Yalı Çapkını cephesinden bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmış olacağız.

İşte Gönül Dağı Dizisinin Yeni Amcaoğulları! Kadroda Büyük Değişiklik Yapıldı İşte Gönül Dağı Dizisinin Yeni Amcaoğulları! Kadroda Büyük Değişiklik Yapıldı

Yalı Çapkını 73. Bölüm Cuma akşamı saat 20.00’da Star TV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Emel Kılıç