Salı akşamlarının rekortmen yapımları arasında yer alan Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm uzun süre süre hafızalardan silinmeyecek gibi duruyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde art arda gelen haberler dizinin sıkı takipçilerinde büyük şaşkınlık yaratmaya devam ediyor.

Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun kadrosuna sürpriz isim! Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nun kadrosuna sürpriz isim!

KYN Yapım imzalı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde büyük değişikliğe gidilirken ekran başındaki herkes o detayın ardından yorum üstüne yorum yapmaya başladı.

Herkesin bildiği üzere Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde büyük değişikliğe gidilere senaryo koltuğuna 4 sezon boyunca Çukur dizisini kaleme alan Gökhan Horzum oturmuştu.

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Ali Seçkiner Alıcı, Ozan Akbaba ve Ragıp Savaş gibi isimleri bir araya getiren Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde hikaye iyice hareketlenmeye başladı.

Gökhan Horzum’un senaryoda büyük değişiklikler yaparak Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine büyük heyecan katması dizinin hayranlarında da tam not aldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde bu gelişmeler yaşanırken rekortmen projeden gelen ayrılık haberi deprem etkisi yarattı.

Uzun süredir Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kadrosunda yer alan Ömer Asaf karakteri ile yolların ayrılacağı öne sürüldü.

Kulislerde yer alan çarpıcı iddianın detaylarına göre Batuhan Sezer’in canlandırdığı Ömer Asaf karakteri Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine veda edecek.

Ortalığı karıştıran haberler ve iddianın ardından konuya dair şu ana kadar resmi bir açıklama gelmedi.

Ben Bu Cihana Sığmazam 62. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ilker Akbayrak