Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ATV ekranlarında yine milyonları ekran başına kilitlerken tansiyon giderek yükselmeye başladı.

Bu sezon sonunda final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde işler iyice karışmaya başladı.

Neredeyse her bölümde önemli bir kadroya veda etmesi ekran başındaki herkesin kafasını karıştırırken gerilim duracak gibi değil.

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Burak Çelik, Ali Seçkiner Alıcı ve Mustafa Üstündağ gibi başarılı isimleri bir araya getiren Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki sürprizin detayları haberimizde.

Ben Bu Cihana Sığmazam Detay 3

İki sezondur her bölümü izlenme rekorları kırmaya devam eden Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine sürpriz bir isim geliyor.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönettiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine savcı karakteri dahil oldu.

Sezon Finali Öncesinde Kızılcık Şerbeti dizisinde büyük bir kriz yaşanıyor Sezon Finali Öncesinde Kızılcık Şerbeti dizisinde büyük bir kriz yaşanıyor

Daha önce Çukur, Vatanım Sensin Gibi fenomen dizilerde rol alan güzel oyuncu Hazal Soncul büyük final öncesi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kadrosuna dahil oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanırken sürpriz isimlerin ayrılığını izliyor olacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam 67. Bölüm Salı akşamı saat 20.00’da ATV ekranlarında seyircinin karşısında olacak.

Editör: Ali Çetin Akbayrak