Mehmet Ali Erbil sevgilisinin doğum gününde evlenme teklifinde bulundu Mehmet Ali Erbil sevgilisinin doğum gününde evlenme teklifinde bulundu

Büyükhanlı Holding'in varisi, sosyetenin tanınan isimlerinden Bennu Gerede'nin eski eşi Cem Büyükhanlı İstanbul Bebek'teki evinde hayatını kaybetti.

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden olan Büyükhanlı, yaklaşık bir hafta önce akciğerlerindeki rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilmişti.

Patronlar Dünyası'nda yer alan habere göre; Büyükhanlı'yı evinde ölü bulan komşuları, sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri Büyükhanlı'nın hayatını kaybettiğini belirtti. Büyükhanlı'nın ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

Bennu Gerede eski eşi Cem Büyükhanlı'nın ölümünü sosyal medya hesabından duyurdu.

Gerede, yaptığı paylaşımında, "Sevgili Cem'im, Gerçekten parlayan bir ışıktın, olağanüstü yetenekli. Ancak ağır bir acı yükü taşıyordun. Çok büyük acı çeken bir ruh, kafese kapatılmış bir hayvan gibiydin, bu dünyanın taşıyamayacağı kadar uçsuz bucaksızdın. Bu gezegende birlikte birlikte geçirdiğimiz zaman iin minnettarım ve umarım bir sonraki yolculuğunda aradığın sevgiyi ve huzuru bulursun. Kalbimde sonsuza kadar özel bir yerin olacak. Huzur içinde yat" dedi.