Yıllar boyunca gerek fiziğiyle gerekse ünlendikten sonra yaşadığı özel hayatıyla çok konuşulan Pamela Anderson artık 56 yaşında, olgunluk yıllarının keyfini süren bir yıldız.

Pamela Anderson 1

İngiliz Moda Ödülleri töreninin kırmızı halısında baştan aşağı beyazlara bürünen Pamela Anderson, bir kez daha sıkıca toplanmış saçları ve makyajsız yüzüyle sergilediği, herkesi şaşırtan “doğal” haliyle gecenin en çok konuşulan isimlerinden oldu.

Şarkıcı Nev'e sahnede seyirci tepkisi! Şarkıcı Nev'e sahnede seyirci tepkisi!

ARTIK KIRMIZI HALILARDA YÜZÜNÜ “ÇIPLAK” BIRAKIYOR

Yüzüne hiç makyaj yapmayan yıldız eylül ayında ilk kez dünyanın karşısına bu haliyle çıktığında herkese küçük çaplı bir şok yaşatmış, kendi yaşıtları hatta çok daha genç yıldızlar genç görünebilmek için bırakın makyajı sayısız estetik operasyonlardan geçerken Pamela Anderson bundan böyle makyajı hayatından çıkardığını açıklamıştı.Bundan böyle kırmızı halı etkinliklerine makyajsız katılmaya karar verdiğini ve bunu özgürleştirici bulduğunu söyleyen Anderson artk hayranlarına “gerçek” halini göstermek istediğini itiraf etmişti: "Paris Moda Haftası'na gittiğimde makyaj yapmamaya karar verdim ve kendimi çok özgür hissettim. Aynaya baktım ve kendime ‘Neredeyse 60 yaşındasın, bu yeterince iyi, sadece Paris'in tadını çıkar ve oyun oynama" dedim.

Pamela Anderson

Editör: Medya Tilkisi