Haber Global sunucusu Buket Aydın koronavirüse yakalandığını açıkladı...Aydın'ın bu açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

Buket Aydın, bu akşam Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı canlı yayında ağırlayacaktı.

Gözden kaçırmayın

Kısmetse Olur'da Cansel'in aşkı Hande Yener'in Mor klibinin yakışıklısıydı! İşte Eser West'in son görüntüsü Kısmetse Olur'da Cansel'in aşkı Hande Yener'in Mor klibinin yakışıklısıydı! İşte Eser West'in son görüntüsü

Ümit Özdağ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Buket Aydın’ın kovid olması nedeni ile bu akşam yapacağımız yayın iptal olmuştur. Buket Aydın’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA İNANMADILAR

Buket Aydın'ın koronavirüs oldum açıklaması yapmasından sonra sosyal medyadan yaptığı bir güzellik merkezinden paylaşım gündem yarattı.

Gelen tepkiler üzerine Aydın, bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Buket Aydın açıklamasında "Arkadaşlar öncelikle merhaba… bu paylaşımı yapmak zorunda kaldığım İçin inanın ki sizin adınıza utanıyorum. İnstagram paylaşım zamanları ortadadır. Pazartesi günü dudak renklendirme yapmaya gitmiştim. Aylin hanım paylaşımı bugün yapmış. Benim Fotolara bakarsanız pazartesi olduğunu göreceksiniz tarihin. Sırf tık almak İçin böyle iğrenç haberler yapanları ve bunlara inananları kınıyorum. Hasta hasta sizlerle uğraşmak zorunda değilim. Allah ıslah etsin sizi ne diyeyim" dedi.

FSfogmvWUAEWu9L

FSfogmeWYAQCWVv