Can Temiz, ''Göğün Sonu Yerin Dibinde'' isimli yeni EP’sini birkaç ay sonra yayımlayacağı ''Yerin Dibi Göğün Sonunda” projesiyle birleştirerek daha önce yayınlanan Beni Güzelce Öldür teklisiyle beraber dinleyicilere albüm olarak sunacak. 

Dünyanın Sonunda Kiraz Çiçekleri ve Nahoş Bir Peri şarkılarından oluşan EP’nin isim babası ise Can Bonomo oldu. EP’de yer alan iki yeni şarkının söz ve müziğine kendi imzasını atan Can Temiz, çalışmanın merak uyandıran fotoğrafları için Burcu Karademir’in objektifine poz verdi.

''Göğün Sonu Yerin Dibinde'' EP’si, sanatçının bir önceki çalışmasına göre daha sakin ancak daha derin sulara serbest dalıyor. Genel olarak insanın, duyguların ve hayatın ikiliğini ve bu ikiliğin bütünlüğünü anlatan albümün bu ilk bölümünde Can Temiz, hüznün içindeki coşkuyu tema olarak seçiyor.

Simge ile Didim'de rüya gibi bir gece Simge ile Didim'de rüya gibi bir gece

8 Yıllık hikaye

EP’nin çıkış parçası “Dünyanın Sonunda Kiraz Çiçekleri” Can Temiz’in, eşi Burcu Erim ile inişleri ve çıkışlarıyla hayatı beraber göğüsleyişilerini anlatırken parçanın klibinde ise Burcu Erim’in 8 senelik ilişkileri boyunca biriktirdiği instagram storyleri kullanıldı.

Can Temiz'in ''Göğün Sonu Yerin Dibinde'' Ep'si 7 Temmuz Cuma itibarıyla Warner Music Turkey etiketiyle tüm dijital platformlarında yerini alıyor.

Can Temiz - Basin_1