Geçtiğimiz gün 888 bin takipçili TikTok hesabında paylaştığı gönderisinde göbeğini gösteren Leotta'nın hamile olduğu anlaşıldı.

Kariyerini İtalya’da sürdüren oyuncu Can Yaman, bir dönem spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşamış, evliliğe giden ilişki aniden sonlanmıştı.

Leotta, bu aşktan sonra gönlünü Beşiktaş’ın eski kalecisi Loris Karius’a kaptırmıştı. İkiliden müjdeli haber geldi.

karius ve leotta

Can Yaman ile aşk yaşayan Diletta Leotta, ünlü oyuncu ile evlenme kararı almıştı. Çiftin aileleri tanışmış hatta Yaman tarafından tektaş yüzük bile takılmıştı. Yakın zaman içerisinde evlenecekleri konuşulan çift ani bir kararla ilişkilerini noktalamıştı.

Deprem bölgesinden yanıltıcı bilgi vermekten tutuklanan MasterChef Uğur Kardaş, serbest bırakıldı Deprem bölgesinden yanıltıcı bilgi vermekten tutuklanan MasterChef Uğur Kardaş, serbest bırakıldı

Can Yaman’dan ayrılan spor spikeri Diletta Leotta, gönlünü Beşiktaş’ın eski kalecisi Loris Karius’a kaptırmıştı. Şimdilerde İngiltere'nin Newcastle United takımında oynayan 29 yaşındaki Karius ile ekim ayından beri birlikte olan Leotta, İtalyan basınının haberine göre bebek bekliyor.

leotta

888 bin takipçili TikTok hesabından kombin gönderisi yayınlayan İtalyan spiker Diletta Leotta'nın bir bebek beklediği öğrenildi.

Diletta Leotta (28)

Diletta Leotta'nın TikTok'ta yayınladığı bu kombiniyle verdiği yan pozunda, hamile olduğu sevenleri tarafından anlaşıldı.