Tiktok'ta 10 milyonu geçen, instagramda ise 3 milyon takipçisi bulunan fenomen geçtiğimiz günlerde instagram hesabından olay yaratacak itirafta bulundu.

Bir dönem kendisi gibi TikTok fenomeni Cellat ile aşk yaşayan Cemre Solmaz'ın yeni aşkı şaşkına çevirdi.

Melisa Aslı Pamuk'un dizi kariyeri nasıl başladı? Melisa Aslı Pamuk'un dizi kariyeri nasıl başladı?

TikTok fenomeninin sevgilisi ünlü oyuncu çıktı.

Ünlü fenomenin sevgilisi Yılmaz Erdoğan'ın yönetimindeki Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde yer alıyor.

Cemre Solmaz, bir süre önce müzik sektörüne hızlı bir giriş yaptı.

Ünlü fenomen, 'Bir Dilek', 'Deli Hisler', 'Like a Moon' ve 'Geceye Beni Sor Gel' gibi şarkılarla sosyal medyada beğeni topladı.

22 yaşındaki Cemre Solmaz, 24 yaşındaki oyuncu Emre Aslan ile aşk yaşıyor. TikTok fenomeninin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım olay oldu. TikTok videolarıyla üne kavuşan fenomen Cemre Solmaz, takipçilerine bir itirafta bulundu. Cemre Solmaz, yaşadığı taciz olayını takipçilerine anlattı.

Fotoğraf çekmek isteyen fenomen yaşadığı tacizle şoka uğradı.

Fotoğraf çekmek isterken birinin arkasına geçerek, "Yavru ben çekeyim fotoğraflarını" demesinden rahatsız olan Cemre Solmaz, arkadaşlarını fark etmesi üzerine kişinin yönünü değiştirdiğini açıkladı. Kavga çıkmasın diye tartışmaya girmeyen Cemre Solmaz, "Böyle sustuğumuz için böyleleri çoğalıyor. Bunu bir kere daha iliklerime kadar hissettim" dedi.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımda: "Bir kere daha anlıyoruz ki kendi ülkemizde taciz edilmeden bir gün daha geçiremez hale gelmiş bulunmaktayız." sözleriyle itirafına başlayan Solmaz'ın paylaşımları kan dondurdu.

Yalnız olsaydım ne olacaktı?

İitirafına şu sözlerle devam etti: "Yaptığım tek şey manzarayı çekebilmek, kendimi çekmek ve kendimce güzel bir görüntü yakalamaya çalışmakken biri çıkıp arkadan dibinize kadar yaklaşıp 'yavru ben çekeyim fotoğraflarını' diyor. Yanımda arkadaşlarımı fakettiğini anda yönünü değiştiriyor.Ben kavga çıkmasın diye sesimi dahi çıkaramadan arabaya biniyorum."

Ünlü fenomen yaşadığı şoke edici tacizi anlatırken: "Böyle sustuğumuz için böyleleri çoğalıyor. Bunu bir kere daha iliklerime kadar hissetim. Yalnız olsaydım ne olacaktı? Takip mi edilecektim? Ya da bir sokak köşesinde sıkıştırılacak mıydım? Öldürülecek miydim? Ne olacaktı? Artık bitsin bu iğrençlik. Ne bir sonraki sefer ben susayım ne de sizler başınıza gelirse susun. Çünkü sustukça bitmiyorlar artıyorlar!" sözleriyle itirafını paylaştı.

Cemre Solmaz (20)

Cemre Solmaz (18)

Cemre Solmaz (19)

Cemre Solmaz (17)

Cemre Solmaz (16)

Cemre Solmaz (15)

Cemre Solmaz (14)