Boşanacakları ileri sürülen çiftten ilk paylaşım geldi. Oyuncu Bülent Şakrak, ayrılık iddialarına mutluluk pozuyla cevap verdi.
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak ayrılıyor mu? Ünlü oyuncudan boşanma iddiasına fotoğraflı cevap...

Hadise soluğu Galatasaray maçında aldı! Hadise soluğu Galatasaray maçında aldı!

Dizi setinde başlayan birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösteriliyordu. Ancak ikilinin boşanacağı iddiası herkesi hayrete düşürdü.

BOŞANMA İDDİALARI ALEVLENDİ

Birbirlerine olan sevgilerini sık sık sosyal medya hesaplarında gözler önüne seren çiftten uzun süredir paylaşım gelmemesi ve ikilinin yan yana görüntülenmemesi ayrılık iddialarını alevlendirdi. Öte yandan tarafların sessizliğini koruması da iddiaların gerçek olduğu yönünde yorumlandı.

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak (2)

AYRILIK İDDİALARI SONRASI FOTOĞRAFLI PAYLAŞIM

Ünlü oyuncu Bülent Şakrak, Ceyda Düvenci ile boşanacakları söylentilerine paylaştığı fotoğrafla cevap verdi. Şakrak, 8 yıldır evli olduğu Ceyda Düvenci ve oğlu Okan Ali ile bir mutluluk karesine sosyal medya hesabında yer verdi, altına ise “Sureti gör beyan ile çünkü beyana sığmazam” notunu düştü.

Birçok takipçisi fotoğrafın altına “Gereksiz söylentilere kapak gibi cevap. Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun”, “Rabbim mutluluğunuzu bozmasın” tarzında yorumlar yaptı.