Cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrası bambaşka bir görünüme kavuşan fenomen Tolga İmanoğlu, son haliyle görenleri şaşkına çevirmişti. Adını 'Beren Güney' olarak değiştiren fenomen, pantolonunun önünü açıp poz verdi.

fenomen beren

30'dan fazla cinsiyet değiştirme ameliyatına girdiği bilinen Beren Güney, şimdilerde sosyal medyada epey aktif. Beren Güney, Instagram hesabından yaptığı iddialı paylaşımla adından söz ettirdi. Kot kombiniyle poz veren Beren Güney'in, pantolonunun önünü açıp poz vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Instagram'da 500 binden fazla takipçisi bulunan Beren Güney'in paylaşımlarına sayısız yorum yapılıyor.

Sosyal medya kullanıcıları, ''Bebek gibi kadın'', ''Ne yaptın kendine! Erkek halin taş gibiydi'' ve ''Çok yapay görünüyor'' gibi yorumlarda bulundu.

Bir dönem Kerem Tunçeri'nin mesajlarını ifşa eden Beren Güney, magazin aleminin gündemine bomba gibi düşmüştü.

fenomen beren güney

Futbolcu Mohamed Elneny ile olan yazışmalarını da ifşa eden Beren Güney, tanınırlığını arttırdı.

İşlenmemiş gıda diyeti diye bu seferde 'göz' yedi! İşlenmemiş gıda diyeti diye bu seferde 'göz' yedi!

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan ve 500 binden fazla takipçiye sahip olan Beren Güney, sık sık cesur ve iddialı pozlarıyla sosyal medya gündeminde yerini alıyor. Son pozunda da ayna karşısına geçip poz veren Beren Güney’in giydikleri oldukça dikkat çekti. Pantolonunun üzerini açan ve üzerine kot ceket giyen Beren Güney’in bu pozları gündemde de büyük ses getirdi. İddialı pozlarıyla sosyal medya platformunda dikkat çeken Beren Güney’in bu kot kombini görenler yorum yapamadan geçemediler. Cinsiyet ameliyatından sonra bambaşka bir görünüme kavuşan Beren Güney’in bu değişimi de gözlerden kaçmadı.