Swissotel'de gerçekleşen düğünde 32 yaşındaki şarkıcı üç farklı gelinlik giydi. Nikâhları Şişli Belediye Başkanı Sayın Muammer Keskin tarafından kıyılan ünlü çiftin şahitleri Tan Taşçı, Erhan Bayrak ve yapımcı Polat Yağcı oldu.

"18 KERE PROVA YAPTIM"

Tören öncesinde soruları yanıtlayan Dilan Tatlıses ve Levent Dörter, "Tarihi ayarlamıştık ama her şeyi son 30 güne bıraktık. Düne kadar gelinlik provaları devam etti ve 18 kere prova yaptım" diyerek güldüler.

Dilan Çıtak Tatlıses Düğün 1

Balayı için henüz karar vermediklerini söyleyen ikili, "Kosova konserimiz var, hafta sonu oraya gideceğiz. Rotayı henüz belirlemedik; nerede rahat edebileceksek, huzur bulabileceksek oraya gideriz" ifadelerini kullandılar.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir arabalarını değiştirdi! Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir arabalarını değiştirdi!

TATLISES NİKÂHTA "HAYIR" DİYE BAĞIRDI

Kızını mutlu gününde yalnız bırakmayan İbrahim Tatlıses, nikah memurunun Dilan Çıtak'a "Eş olarak kabul ediyor musun?" sorusu üzerine araya girdi. Bir anda "Hayır" diyerek bağıran Tatlıses, tepkisiyle herkesi güldürdü. Dilan Çıtak Tatlıses de güldü ve hemen ardından 'Evet' dedi.

Dilan Çıtak Tatlıses Düğün 2

DUDAK UÇUKLATAN HEDİYE

Gelini Yasemin Şefkatli'ye de altın kemer armağan eden 70 yaşındaki İbrahim Tatlıses, kızını da altın kemer hediye etti. Altın kemerin değerinin 600 bin TL olduğu iddia edildi.

İDO DA DÜĞÜNDEYDİ

Oktay Kaynarca, Demet Akalın, Tan Taşçı, Berkay, Baha, İdo, Fatih Ürek gibi isimlerin katıldığı törene Dilan Çıtak Tatlıses'in kardeşi İdo Tatlıses de eşi Yasemin Şefkatli ile gitti. İdo ve Dilan bir dönem küsmüş, ikili babalarının geçirdiği trafik kazası sonrası barışmıştı.

EVLİLİK SONRASI PROFİLİNİ GÜNCELLEDİ

Tüm bunların ardından Dilan Çıtak Tatlıses, düğünden kareleri sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Ardından profilini de güncelleyen ünlü şarkıcı, soyadını değiştirdi. Levent Dörter ile evlendikten sonra Tatlıses soyadını kaldıran Dilan Çıtak, 'Dörter' soyadını ekledi.

Dilan Çıtak Dörter Sosyal Medya

DİLAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Bu hamlesi gündem olan Dilan Çıtak Tatlıses, konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla durumu anlatan ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

"Küçük bir detay çok fazla büyütülmeden kısa bir açıklama yapmak durumunda hissediyorum. Sosyal medya ismim hala 'dilancitaktatlises' Alt ismim ise 'Dilan Çıtak'dı. Yanına sadece eşimin soy adı eklendi. 'Dörter' olarak.Sahne adım her zaman 'Dilan Çıtak'. Kimlik adım ise bundan sonra 'Dilan Tatlıses Dörter'. Soyadlarımı rahat bırakın artık, onların hepsi benim..."