Zerrin Özer'den anlamlı istek! Zerrin Özer'den anlamlı istek!

Şanlıurfa’nın yetiştirdiği önemli ses sanatçılarından olan İbrahim Tatlıses’in kızı Ünlü şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses sosyal medya hesabından bir takipçisine sitemde bulundu. Yıllar sonra İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu öğrenilen Dilan Çıtak Tatlıses de müzik alanında başarı gösteriyor.

Sık sık İbrahim Tatlıses sayesinde sektörde yer aldığı belirtilen Tatlıses bu duruma tepki gösterdi.  Sosyal medyadan takipçilerine seslenen Dilan Çıtak Tatlıses “Babam bile kabul etti Dilan Çıtak olduğumu bir siz edemediniz. 'Baban sayesinde' lafından bıktım!" ifadelerini kullandı.

'BABAN SAYESİNDE' LAFINDAN BIKTIM!"

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Tatlıses, "Ben babamı çok seviyorum çok saygı duyuyorum ama yetmedi mi beni bir birey olarak kabul edemeyişiniz. Babam bile kabul etti Dilan Çıtak olduğumu bir siz edemediniz. 'Baban sayesinde' lafından bıktım!"

BEYONCE BİLE KIZININ ÖNÜNE GEÇEMİYOR

Dünyaca ünlü yıldız Beyonce ve dansla ilgilenen kızı Blue Ivy'i örnek gösteren Tatlıses, sözlerini şöyle sürdürdü: "Beyonce kızını inanılmaz bir gururla destekliyor. Beyonce bile olsa kendi kızının aurasının önüne geçemiyor... (ki öyle bir derdi de yok). Daha da önemlisi memleketi Amerika'da olan abiler ablalar teyzeler 'sen kimsin seni gidi Blue hiç kimse Beyonce olamaz' diye nedensiz nefret kusmuyor. İsmi de Beyonce'nin kızı değil bakın ne değişik. İnsanları birey olarak ayırabilme ve karalamama özel bir yetenek..." ifadelerine yer verdi.