Lüks yaşantısıyla dikkatleri üzerine çeken sosyal medya fenomeni Dilan Polat, eşi Engin Polat ve aile yakınları hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda açılan soruşturma devam ederken Dilan Polat'ın her gün altınlı kahve içtiği kahve fincanlarının fiyatı da olay olmuştu.

Dilan Polat katıldığı bir programda altınlı fincanından, altın tozlu kahve içmiş günlerce konuşulmuştu. Dilan Polat’ın fincan konusunda yaptığı açıklamada: “Şu ya, sahte… Kokoşciciler diye bir sayfa yapıyor. Altın tozu dediğiniz şey 100 liraya satılıyor. Bütün kafelerde olan şeyler” demişti.

dilan polat para kafa

MASAK tarafından incelemeye alınan ve hakkında kara para aklama iddiaları olan Dilan Polat’ın altınlı fincanın değeri ortaya çıktı.

"Aleyna kendi kendisinin katili!" diyen Haluk Şentürk'e Aleyna Tilki'den cevap gecikmedi "Aleyna kendi kendisinin katili!" diyen Haluk Şentürk'e Aleyna Tilki'den cevap gecikmedi

Dilan Polat'ın kahve içtiği altınlı fincanın markanın sayfasında 46 bin TL'ye satıldığı iddia edildi.

Show Haber, Dilan Polat'ın kahve fincanlarını aldığı satıcıya ulaştı. Firmanın sahibi fincanların imitasyon olduğunu ve kargo dahil 450 TL'ye satıldığını belirtti.