Var Böyle Tipler konseptiyle ünlenen fenomen Kıvanç Talu ve reklamcı eşi Beril Talu’nun, 100 milyon liralık vurgun yaparak Portekiz’e kaçtığı yolunda ortaya atılan iddialara her gün bir yenisi ekleniyor.

Magazinci Müge Dağıstanlı'dan konu ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Kıvanç Talu ile eşi Beril Talu hakkında yeni iddialar ortaya atıldı. Çiftin, Dilan Polat'ın başına gelenlerden korkup işi hızlandırdığı iddia edilirken, Kenan Doğulu'nun da dolandırıldığı iddiası ortaya atıldı.

Talu çiftinin, Dilan Polat ve Engin Polat’ın başına gelenler olaylardan korktuğu, kaçış planını erken bir tarihe çektikleri iddia edildi.

İçlerinde Özlem Öz ve eşinin de olduğu 12 fenomenin şirketine kayyım atandı İçlerinde Özlem Öz ve eşinin de olduğu 12 fenomenin şirketine kayyım atandı

kivanc-talu-1

10Haber’den Müge Dağıstanlı, kaçmadan önce evlerinde büyük bir parti veren Talu çiftinin vurgununa dair çeşitli iddialar ortaya attı.

Dağıstanlı, "Talu çifti, dolandırdıkları miktarın 500 milyon lira olmasını istiyordu ancak son günlerde Dilan ve Engin Polat çiftinin başına gelenlerden korktukları için planladıkları tarihten çok daha önce ve daha az bir parayla kaçtı" dedi.

Kenan Doğulu ve Beren Saat'in de partide olduğu ve o gece para kaptırdıklarının iddia edilmesi üzerine Dağıstanlı, Kenan Doğulu'ya soruları iletti ve şu cevabı aldı:

“Ne ben, ne de eşim orada değildik. Ama Kıvanç’la tanışıklığımız var.”

İşte haberin detayları...

"Meğer partide Kenan Doğulu’nun bir vokalisti şarkı söylemiş… İddia buradan yürümüş. Para kaptırmak da söz konusu değilmiş.

Davete katılan bir oyuncu menajeri de şu detayı aktarıyor: “Eve daha önce de gittim. Son derece şık bir daire, değerli eşyaları vardı. Ama partide o eşyalar yoktu. Ev boşalmış gibiydi. Belki de hepsini önden kaçtıkları yere gönderdiler. Dikkatimi çeken diğer bir nokta da gergin olmalarıydı.”