Bu Çalışmayı 28 Aralık 2022 ye kadar yapabilirsiniz.

İKİZLER DOLUNAY ÇALIŞMASI Bu Çalışmayı 28 Aralık 2022 ye kadar yapabilirsiniz.

3 adet siyah mum

1 adet kırmızı mum

1 kase dolusu Himalaya tuzu

Bir tepsiye 1 kase dolusu Himalaya tuzunu dökün tuzun üzerine 3 adet siyah mumu kırmızı yün iple birbirine bağlayın ardından kırmızı mumu da kendiniz olarak betimleyerek siyah mumlar ile bağlayın. Niyetiniz yaşamınızda ki tüm negatif enerjilerden sağlıksız alışkanlık ve korkulardan yaşam yolunuza uymayan kişi ve durumlardan stres ve kaygıya neden olan bilinçaltı enerjilerinden tüm bağlarınızı kesmeye olsun.

Ardından bunları söyleyin.

“Bir yıl daha bitmek üzere, bir yıl daha tamamlandı. Nasıl büyüdüğüm ve başardığım her şey için kendimi onurlandırıyor ve teşekkür ediyorum. Yolculuğumu, gerçek duygularımı ve gelen güzellikleri onurlandırıyorum, şu anda bana ağır hissettiren ve artık işe yaramayan her şeyi temizliyorum. Temizlendim iyileştim yenilendim temizlendim iyileştim yenilendim.”

“Hafifliğe, neşeye, huzura ve bolluğa yer açmak için bu alanın enerjisini temizliyorum. Buradan geçen herkes kendini güvende hissetsin. Bu alan sağlıkla, şifayla ve sevgiyle kutsansın. Alanım temizlendi. Benim alanımda sadece sevgi ve ışık yaşar.” Dedikten sonra mumlarınızı yakın ipler kopmaya başladığında şifa arınma sizinle olsun.

Mumlarınız yanarken;

“Yapmam gerektiğini düşündüğüm şeyleri ve beklediğim gibi gitmeyen her şeyi affediyorum ve bırakıyorum. Hatalar, yeni şeyler denediğimin bir işaretidir, tam da bunu yapmak için buradayım. Her zaman yolu bilmem gerekmiyor. Yolu bilmemek, büyüdüğüm ve değiştiğimin bir işareti, tam da bunu yapmak için buradayım. Başardığım ve üstesinden geldiğim her şey için kendimi kutluyorum. Ortaya çıkan her şeyin benim ve Evrenin iyiliği için olduğuna inanıyorum. Kendimi affediyorum. Kendimi serbest bırakıyorum. Kendimi seviyorum.”

Bu Dolunayın Esması YA BERR Sayısı 202’ dir.

NOT: Bu çalışmada mumların kalan parçalarını tamamen yandıktan sonra çevreye zarar vermeyecek şekilde çöpe atabilirsiniz