Devi "İnsan, insana karşı!İnsanlık, insana karşı! İnsanın gücü, insana karşı! Yeni yeni fark etmişiz..."

En bencil 6 burç belli oldu! Herkesin başarısını kıskanıyor çünkü... En bencil 6 burç belli oldu! Herkesin başarısını kıskanıyor çünkü...

Koç Yeni Ayı. Bu Yeni Ay'ın güçlü enerjisi ile çalışmak için dünyanın neresinde yaşıyor olursanız Kelimelerimizi dualarımızı net cümleler ile olmuş gibi yapmaya özen gösterelim. Eksik dua ve niyetlerde bulumadan en güzelini en iyi ve detaylı hali ile isteyelim rabbimizden.

Zodyakın ilk burcu olan Koç enerjisi tamamen yeni başlangıçlarla ilgilidir. Yeni Ay, yeni bir ay döngüsünün başlangıcını getirdiğinden, aynı zamanda başlangıçlarla da ilgilidir. Bu enerji kombinasyonu, Koç Yeni Ayını, hayatımızda hangi yeni başlangıçları veya yeni bölümü başlatmak istediğimizi düşünmek için yılın en iyi fırsatlarından biri yapar.

Koç Yeni Ayının enerjileri altında, neye başlamak istediğinizi, hangi tohumları ekmek istediğinizi düşünün ve gelecek aylar için niyetlerinizi belirleyin. Eğer isterseniz, yeni bir sayfa açmak için bir yenileme fırsatının sunulduğunu bilin ve iyi değerlendirin.

Ne zaman kozmik gökyüzü bize yeni bir bölüme başlama fırsatları sunsa, yaratıcı enerjiler yükselir ve onları şekil değiştirmek ve hayallerimizi ve arzularımızı hayata geçirmek için kullanmamıza izin verir.

Hayatınızda neyi tezahür ettirmek istediğinizi düşünün, bu vizyonu zihninizde net bir şekilde tutun ve sonra bu titreşimleri Yeni Ay'ın karanlık gecesi altında Evrene gönderin.

Birlikte yaratıcı olarak bu Evrendeki gücünüzü ve rolünüzü hatırlayın. Çok güçlü olduğunuzu bilin ve hayallerinizi eterlere dökmeyi hak ettiğinizi bilin, böylece yaşamınızda gerçekleşmeye başlayabilirler. Arşın kapıları yeryüzüne açıldı!

Koç'un enerjisinin de tamamen eylemle ilgili olduğunu unutmayın, bu nedenle hayal etmek ve dileklerinizin Evren tarafından duyulmasını sağlamak güçlü olsa da, takip eden günlerde ve haftalarda eylem adımları attığınızdan emin olun.

Bu Yeni Ay'ın sağladığı güzel yaratıcı tezahür enerjilerinin yanı sıra, Chiron asteroidi sayesinde bu zamanda kozmik gökyüzünde dalgalanan başka bir enerji daha var.

Chiron hem yaralı şifacı hem de gökkuşağı köprüsü olarak bilinir. Yaralı şifacı olarak Chiron, yaralarını ve mücadelelerini alabilir. Kendinizi sorgulayın ve niyetleriniz aşağıda ki gibi olsun.

Önümüzdeki günler, haftalar ve aylar fırsatlarla dolu olacak Şimdi beni içsel Kutsallığıma bağla ki, ortaya çıktıklarında bu duyguları hissedebileyim ve ne zaman ihtiyacım olsa onları kolaylıkla aramama izin vereyim. Bana gücümü hatırlat ve yoluma çıkan tüm fırsatlardaki olumlu ışığı görmemi hatırlat hislerini kalbime yakın tutuyorum. Mümkün olan her an her zaman hissetmeye niyet ediyorum. Evren aşkla sağlıkla şifa ile beni maddi manevi zengilnliklete aşka huzura ulaştırdı. Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...