Selami Şahin yasal işlemleri başlatıyor! Selami Şahin yasal işlemleri başlatıyor!

Bursa'da konser veren şarkıcı Ece Seçkin büyük bir tehlike atlattı. Seçkin'in yaptığı açıklamaya göre bir seyirci TikTok'ta paylaşmak için elindeki telefonu sahnede şarkı söyleyen şarkıcıya fırlattı. Refleksle kolunu kaldıran Ece Seçkin telefonun gözüne gelmesini engelledi ancak koluna çarpan telefon sonrasında Seçkin'in omzunu yaraladı.

Konser sonrası boynundaki yarayı gösteren Ece Seçkin kimseden şikayetçi olmadığını açıkladı. İşte detaylar...

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin'in Bursa konseri zehir oldu. Genç şarkıcı sahnedeyken telefonla saldırıya uğradı.

Ece Seçkin Bursa konserine gayet güzel başladı. Art arda sevilen şarkılarını seslendiren güzel şarkıcı kalabalığın içinden fırlatılan telefonla neye uğradığını şaşırdı.

Konseri durduran Seçkin çok sinirlendi ve "Ne oluyor? Buna değer mi bu kadar adam burada eğleniyoruz sahneye telefon fırlatıp kulağımı delmenize değer mi? İki tane TikTok videosu için" diyerek isyan etti.

Sağ kolumu kaldırmasaydım gözüm çıkmıştı

Ece Seçkin daha sonra ise aldığı darbeyle morarmış boynunu paylaşarak "Bu kadar çok eğlendiği için sahneye telefonunu fırlatan arkadaşım mesajım sana; değer mi? Sahneye fırlatılan telefonla ilk kim video çekti bilmiyorum ama TikTok uğruna gerçekten berbat bir akım başlatılmış. Konserde zaten onca polis, zabıta ve kişisel önlemlerimizle korunuyoruz. Ama hiç kimse sizin 1o metreden hızla fırlattığınız telefonlarınızdan hızlı değil diye düşünüyorum. Eğer bu akşam o refleksle sağ kolumu kaldırmasaydım gözüm çıkmıştı" dedi.