Son 5 bölümü kalan dizinin pazar gecesi ekranlara gelecek 91. bölümünden yeni tanıtım paylaşıldı. 

Büyük finale sayılı haftalar kala ‘Yargı’da heyecan giderek artıyor. Her bölümü merakla beklenen dizinin bu haftaki bölümünden yayınlanan yeni tanıtımda Ceylin evlilik yıldönümlerini kutlamak isterken Ilgaz ise ona güzel bir sürpriz hazırlıyor. Ceylin ilgilendiği okul dosyasında hep aynı sınıfın öğrencilerinin rahatsızlanması üzerine sınıfın öğretmeniyle yüzleşirken Ilgaz ise evinde çalışan kadının ölümünde parmakları olduğunu düşündüğü ailedeki kadınla karşı karşıya geliyor.

İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü krizi! Bu sahneyle veda etti İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü krizi! Bu sahneyle veda etti

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan, Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Muttalip Müjdeci, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli, Onur Tekin, Çağrı Atakan ve Dilara Çakır gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor. 

‘Yargı’ merakla beklenen yeni bölümüyle 28 Nisan Pazar akşamı Kanal D ekranlarında...

Editör: Medya Tilkisi