'Gelinim Olur musun?' yarışmasının ardından evlenmek için Esra Erol'a katılan ve daha sonra Erol'un ekibinde muhabirlik yapmaya başlayan Caner Toygar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla evleneceğini duyurdu sosyal medya yıkıldı. Programda evlendiği Berke ile 3 ay süren evliliğin ardından Toygar'ın yeni sevgilisinin ismi bilinmiyor. Toygar, Gelinim Olur musun yarışmasında Tülin ile nikah masasından dönmüştü.

2000'li yılların başında ekranda fırtınalar estiren 'Gelinim Olur musun?' yarışmasında Tülin ile yaşadığı hafızalara kazınan Caner Toygar, yaptığı evlilik açıklamasıyla gündem oldu sosyal medya yıkıldı.

"VE EVLENİYORUM"

Yıllardır atv ekranında ilgiyle takip edilen Esra Erol'da programında muhabirlik yapan Caner Toygar, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak evleneceğini duyurdu. Paylaşımında yalnızca "Ve evleniyorum" yazan Toygar'ın yeni sevgilisinin ismi bilinmiyor.

Cansu Tosun'un annesi yasak aşk iddialarına ne yanıt verdi? Cansu Tosun'un annesi yasak aşk iddialarına ne yanıt verdi?

Caner Toygar, Esra Erol'un evlilik programında tanıştığı Berke Kentli ile nikah masasına otursa da çift 3 ay evli kalıp boşanmıştı.

caner-1