Güldür Güldür Show programında yaptığı tiplemeler ile sevilen Meltem Yılmazkaya, bir süredir birlikte olduğu Kadir Doğan ile hayatını birleştirdi.

güldür güldür show oyunucus meltem yılmazkaya evlendi (1)

Yılmazkaya güzel haberi sosyal medya hesabında "Büyük büyük cümleler kuramadığım bir hayatın , büyük büyük sürprizlerine… Bir yuvanın çatısının altında büyümeye karar verdik… Kolay değildi iki ayrı insanın ortak “evet”i , ona da cesaret ettik… Bir süre önce… Kolay olmayan bir zamana denk geldik , ne yüzümüz ne gönlümüz el vermedi eğlenmeye . Sarılınca yaralar elbet sarılırız dostlarla şarkılar danslar eşliğinde… Seven sevmeyen her gönle güzellik dilerken , biz vardık murada ,dostlar çıksın kerevetine :) Ve sen sevgilim. Yol uzun , duygu çok! İyi kötü bir arada hep işte! Kaybettiğim inanç , örüldü büyük bir sabır ve emekle! En çok güldüğüm , saatlerce konuştuğum bazen hayata sövdüğüm , evde hep makyajsız ,bazen de suratsız bütün anlarımı çekenim… Seni… Bizi seviyorum @kadirdogann" sözleri ile duyurdu.

güldür güldür show oyunucus meltem yılmazkaya evlendi (3)

güldür güldür show oyunucus meltem yılmazkaya evlendi (4)

Şahan Gökbakar Muharrem İnce'yi eleştirdi! "Böyle Cumhurbaşkanı mı olunur ya?" Şahan Gökbakar Muharrem İnce'yi eleştirdi! "Böyle Cumhurbaşkanı mı olunur ya?"

güldür güldür show oyunucus meltem yılmazkaya evlendi (2)