Çim Sahne'de Gülşen konseri! Böyle konser ilk kez olacak Çim Sahne'de Gülşen konseri! Böyle konser ilk kez olacak

Mehmet Dinçerler ile geçtiğimiz Mayıs ayında nikah masasına oturan Hadise sahnede ağladı. 36 yaşındaki popçunun konserde birden modunun düşmesi ve gözyaşlarına hakim olamaması alanı dolduran hayranlarını şaşkına çevirdi. Kimse ünlü şarkıcının neden duygulandığına anlam veremedi.

91. İzmir Enternasyonal Fuarı ve Terra Madre Anadolu 2022'nin ilk gününde dün sahneye Hadise çıktı. Ünlü popçu gecede tüm şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte söyledi. Konserinde "Küçük Bir Yol" şarkısını seslendiren Hadise bir anda gözyaşlarına boğuldu. Hadise, ağlamaya başladıktan sonra şarkıya devam edemedi.

Konser sırasında sahnede duygusal anlar yaşayan Hadise, o anlarını 14 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından da paylaştı. Paylaşımına "Hayatımın şarkısı dediğim 'Küçük Bir Yolu' tam iki sene önce bugün yayınladık. Bizi böylesine güçlü ve anlamlı bir şarkı ile buluşturan Devrim ve Mete'ye tekrar teşekkür ediyorum" notunu düşen Hadise, bu haliyle hayranlarının akıllarında soru işareti bıraktı.