Özellikle daha çok kredi çekilen kamu bankalarına icralık olan konut ve araçlar da daha sık denk geliyor. O bankalardan biri olan Halkbank ise, temmuz ayında yeni ilanları ile vatandaşların uygun fiyatlı ev alımına önayak olmaya devam ediyor.

Otomobil satışında 6 bin kilometre şartı yürürlüğe girdi Otomobil satışında 6 bin kilometre şartı yürürlüğe girdi

Halkbank’tan Balıkesir Susurluk’ta Büyük Ev

Bu ayki satış listesini paylaşmış olan Halkbank, Balıkesir ilinde iki ayrı konut satışı gerçekleştirmeyi planlıyor. Bu satışlardan biri Balıkesir ilinin Susurluk ilçesinde yer alan konutu içeriyor. Devasa bir arsaya sahip olan çiftlik evi satışa sunan Halkbank, bu evin büyüklüğünü tamı tamına 1.253,73 metrekare olarak açıklamış bulunuyor. E-İhale usulü ile satılacak olan bu ev için bir ihale satış bedeli de belirlemiş olan Halkbank, verilebilecek olan en az teklifin 780 bin TL olmasını istiyor. İhale katılıp Halkbank’ın avantajlı fiyata sattığı bu evi almak isteyen vatandaşların ödemesi gereken teminat bedeli ise 78 bin TL olarak hesaplanıyor.

Halkbank’tan Balıkesir Manyas’ta Uygun Fiyatlı Ev

Halkbank’ın kendi sitesi aracılığıyla satışa sunduğu icralık evlerinden bir diğeri Balıkesir ilinin Manyas ilçesinde yer alıyor. Özellikle yatırım amaçlı olarak da edinilebilecek olan bu konut metrekaresi Halkbank tarafından 45 metrekare olarak açıklanmış bulunuyor. Bu ay içerisinde ihaleye gelecek olan teklifleri toparlamaya devam edecek olan Halkbank, Balıkesir ilinin Manyas ilçesinde yer alan bu ev için en düşük teklif bedelinin 792 bin TL olmasını istiyor. Tüm bunların yanı sıra ev ihalesine girmek için gerekli olan teminat bedelini de açıklamış olan Halkbank, bu ev için 79 bin 200 TL ihale katılım bedeli talep ediyor.