Dört gün önce evinde hayatına son vermek isteyen şarkıcıdan acı haber geldi. Coco Lee’nin ablaları sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla, Coco Lee'nin yaşam mücadelesini kaybettiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Musk'a 'Türkiye' çağrısı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Musk'a 'Türkiye' çağrısı

1999 yılında Amerika’da yayınlanan ilk albümü 'Just No Other Way' ile adnı geniş kitlelere duyuran, 2000 yapıımı 'Kaplan ve Ejderha' (Crouching Tiger, Hidden Dragon) filminde seslendirdiği şarkıyla 2001 yılındaki Oscar'da 'En İyi Şarkı' kategorisinde aday olan Coco Lee, bir süredir depresyonla mücadele ediyordu.

HAREKETSİZ ŞEKİLDE BULDULAR

Hem Çince hem de İngilizce albümleriyle de ününe ün katan müzisyen, 2 Temmuz’da evinde hareketsiz şekilde bulunmuştu. Hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcının komaya girdiği açıklanırken, intihar girişiminde bulunduğu öğrenilmişti.

48 YAŞINDA HAYATA VEDA ETTİ

CoCo Lee'den hayranlarını yıkan haber geldi. Hastanede tedavi gören Lee, 48 yaşında hayata veda etti. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak ünlü müzisyenin ölüm haberini duyuran ablaları Carol ve Nancy,Lee'nin komada olduğunu ve dün de hayatını kaybettiğini açıkladı.

ACI HABERİ ABLALARI DUYURDU

Lee'nin ablaları Facebook’tan yaptıkları paylaşımda "CoCo profesyonel yardım alsa da ve depresyonla mücadelesinde elinden geleni yapsa da maalesef içindeki şeytan onun iyi yanını aldı" ifadelerini kullandı.