İngiltere'de yaşayan Türk Can Arslan komşularına dehşeti yaşattı. Komşularının kendisine karşı ırkçı söylemleri karşısında çılgına dönen Arslan, 43 yaşındaki komşusu Matthew Boorman’ı evinin ön bahçesinde bıçaklayarak öldürdü.

Olay anına şahit olan eşini kurtamak isterken bıçak darbelerinden yaralanan Sarah Boorman Arslan’ın, eşine bir et parçası gibi davrandığını, genç adam can çekişirken üzerine oturup bir sigara yaktığını ve anlattı.

Diğer komşularına da zaman zaman tehditler savurduğunu ve bir hafta önce de tacizden  suçladındığını dile getiren Sarah, en büyük çocuğunun babasının kanlar içindeki cesedini pencereden gördüğünü söyledi.

Arslan'ın komşusu Boorman'ı öldürmesinin ardından, başka bir komşusu olan Peter Marsden'in evine girmeye çalıştığı ve onu da sekiz yerinden bıçakladığı öğrenildi.

Can Arslan’ın ırkçılık yapmakla suçladığı komşularını polise şikayet için aradığında “icaplarına ben bakacağım” dediği ortaya çıktı.

İddiaya göre onlara Arslan "Seni yere indireceğim" diye bağırdı ve cinayetten altı ay önce "Bir katliam yapacağım" ifalerini kullandı.

Olay yerinde yakalan Arslan, komşularını yaraladığını kabul etti, ancak psikiyatrik bir bozukluğun pençesinde olduğunu iddia ederek cinayeti reddetti.

Yetişkin film yıldızı hayatına son verdi! Yetişkin film yıldızı hayatına son verdi!

Kaynak: TV100

Editör: Funda Erkoç