Farklı tarzı, esprileri, kendine has tarzıyla stand-up gösterilerini kapalı gişe oynayan Doğu Demirkol, Star Tv'deki Alelade Show'unun yeni bölümüyle Cumartesi akşamı Star Tv ekranlarındaydı.

Yapımcılığını BBO Yapım, Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar'ın üstlendiği Doğu Demirkol ile Alelade Show'da bu hafta İrem Derici, Kurtuluş Kuş - Burak Bulut konuk oldu. Alelade Show, yeni nesil eğlence anlayışı ve Doğu Demirkol'un müthiş performansı ile Star Tv'de fark yarattı!

doğu

Bin 800 liralık telefon kılıfı Doğu Demirkol zekasıyla satışa çıktı!

Geçtiğimiz hafta bin 800 liralık telefon kılıfı tepkisi ile gündeme gelen İrem Derici'nin telefon kılıfı tabii ki Alelade Show'da da konuşuldu ve Doğu Demirkol kılıfı alarak, Lösemili Çocuklar Vakfı yararına satışa çıkardı. Bakalım kılıfı kim alacak?

En küçük sevgilim 22 yaşındaydı

İrem Derici'den Alelade Show'da itiraf: Çıktığım en küçük kişi 2000'liydi

İnstagramımı kapattıran ünlü bir kadın popçu

İrem Derici'nin İnstagram hesabı kısa bir süre kapalı kalmıştı. İrem Derici "İnstagramımı kapattıran benimle aynı dönemde çıkmış bir kadın. Dava ettim, isim vermem" dedi. 

Ahlaksız teklif aldım!

İrem Derici: "Ahlaksız teklif aldım. Sosyal medyada mavi tık'lı hesaplı insanlardan hem de! Yeşil sahalar ve iş insanları var aralarında. En ilgincini söyleyeyim: 5 dakika sırtımı çiğne 5 bin Euro" yazmışlar!

27 Kasım 2022 Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 27 Kasım 2022 Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı!

Burak Bulut: Camide müezzinlik yapmadım

2 kere 3 kere ezan okumuşluğum var, camide müezzinlik yapmadım

İrem Derici: Ben kötüyüm! yüzde 50 meleğim yüzde 50 şeytanım!

İrem Derici Alelade Show'da ben kötüyüm dedi! Yüzde 50 melek, yüzde 50 şeytanım diyen İrem Derici, "Nabza göre şerbet veriyorum, kişisise göre" dedi.