İstanbul’da yaşanan olay duyanları hayrete düşürdü. Bakırköy’de bulunan bir evde kalplerinden vurulmuş halde bulunan Alper Balcı hayatını kaybetti. Kız arkadaşı olduğu iddia edilen Suna Tanrıkulu ağır yaralı olarak hastanede tedavi altına alındı.

Kalplerinden vurulmuş halde bulundular

İkilinin yakınlarından edinilen bilgiye göre bir kafede komilik yapan 20 yaşındaki Alper Balcı, eski sevgili Suna Tanrıkulu ile Bakırköy’de bulunan evlerinde buluştu. İki gencin bulunduğu daireden kısa süre sonra iki el silah sesi duyuldu. İddiaya göre Alper Balcı, A.C. isimli arkadaşını arayarak, "Çabuk gel" dedi. A.C.'nin ihbarıyla polis ve sağlık ekipleri harekete geçti. Balcı ve Tanrıkulu sol göğüslerinden vurulmuş halde bulundu. Alper Balcı'nın hayatını kaybederken, Suna Tanrıkulu'nun ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındığı belirtildi.

Sivas'ta cip şarampole devrildi: 3 kişi hayatını kaybetti Sivas'ta cip şarampole devrildi: 3 kişi hayatını kaybetti

İki sevgili sürekli tartışıyordu

Aynı mahallede bulunan esnaf Arif Güner, iki sevgilinin daha öncede tartıştıklarını belirterek "İki sevgili tartışıyorlar. Arkadaşlarını arıyor. Kızı çıkartırlarken gördük. Çocuk ölmüş. Biz çocuğu pek görmüyorduk. Daha önce sorun yaşanmadı. Çok fazla tanımıyoruz" dedi.