Banu Ilıcalı, kızı Begüm'ün doğum günü için özel konsept parti düzenledi. Annesi Banu Ilıcalı ve babası ile pasta üfleyen minik Begüm sevimliliğiyle hayran bıraktı. Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da doğum günü partisine katıldı ve minik Begüm ile eğlenceli anlar yaşadı. Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Acun Ilıcalı'nın torunu Begüm'ü görenler "Tıpkı dedesi" yorumunu yapmadan edemedi. İşte dedesine benzerliğiyle dikkat çeken Acun Ilıcalı'nın torunu Begüm ve kızları...

Acun Ilıcalı Torunu Doğum Günü Manşet

4 kız babası olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı 2020 yılında dede olmuştu. Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı ve eşi Efe Ceyhun dünyaya gelen kızlarına Begüm adını vermişti.

Acun Ilıcalı'nın minik torunu Begüm 3 yaşına bastı.

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Banu Ilıcalı, kızı Begüm'ün doğum günü için özel konsept parti düzenledi.

Annesi Banu Ilıcalı ve babası ile pasta üfleyen minik Begüm sevimliliğiyle hayran bıraktı.

Muhittin Böcek duyurdu ; Altın Portakal Film Festivali iptal edildi Muhittin Böcek duyurdu ; Altın Portakal Film Festivali iptal edildi

Acun Ilıcalı Torunu Doğum Günü 3

Acun Ilıcalı ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya da doğum günü partisine katıldı ve minik Begüm ile eğlenceli anlar yaşadı.

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Acun Ilıcalı'nın torunu Begüm'ü görenler "Tıpkı dedesi" yorumunu yapmadan edemedi.

Acun Ilıcalı'nın 33 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.