FETÖ lideri Fethullah Gülen'in ağır sağlık sorunları yüzünden hastaneye yatırılmasını doğrulayan örgüt, bugün gece yarısından sonra saat 00.35'te FETÖ liderinin hastaneden çıkış görüntülerini paylaştı.

FETÖ'nün sosyal medya mecralarından örgüt elebaşısı Fethullah Gülen'in hastaneden çıkış görüntüleri paylaşıldı. Görüntülerde Fethullah Gülen'in ayakta zor durduğu, kıyafetinin altında da aletler olduğu fark edildi.

İki uçak havada çarpıştı! Ölü ve yaralılar var İki uçak havada çarpıştı! Ölü ve yaralılar var

FETÖ'nün yayın organı Herkulnağme'den video ile paylaşılan açıklamada "Rutin kontroller ve detaylı tahliller için 1 hafta süre ile kaldığı hastaneden bugün ayrılmış, kampa (Pensilvayna'daki çiftlik) dönmüş bulunmaktadır. Doktorları Hocaefendi’nin (FETÖ lideri) sağlık durumunun beklentilerinin üstünde iyi olduğunu belirttiler. Kendileri, tüm arkadaşlarımıza selamlarını ve dua taleplerini ilettiler" denildi.

Paylaşılan videoda hastane çıkışı yanında aynı zamanda kardeşinin kızıyla da evli olan özel sekreteri Cevdet Türkyolu da bulunuyordu. Hastane kapısından çıkarken genç bir kişinin Gülen'in gömleklerini tuttuğu da dikkat çekti. Hastaneden çıkan Fethullah Gülen lüks bir cipe binerek Pensilvanya'daki çiftliğe gitti.